Kontrowersje wokół dystrybucji MAHA

9 listopada 2009, 0:00

Do naszej redakcji wpłynęło pismo od Pana Jarosława Cichonia – Prezesa Zarządu firmy WSOP, w którym Pan Cichoń przedstawił swoje stanowisko w kwestii dystrybucji urządzeń firmy MAHA w Polsce.

Poniżej przedstawiamy fragment oświadczenia WSOP w tej sprawie.

„Od kilku miesięcy firma MAHA Polska z siedzibą w Tarnowskich Górach rozpowszechnia na rynku usług motoryzacyjnych nieprawdziwe informacje godzące w dobre imię firmy WSOP z Gliwic. Stanowczo chcemy podkreślić, że firma WSOP sprzedaje, montuje i serwisuje urządzenia MAHA – nieprzerwanie od ponad 15 lat. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi dokumentami i certyfikatami wymaganymi od firm sprzedających wyposażenie stacji kontroli pojazdów. Używamy również zgodnie z przepisami prawa handlowego znaku towarowego „MAHA”, dla potrzeb prowadzonej przez nas sprzedaży urządzeń i usług serwisowych. Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem z wieloletnim doświadczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne dostępne na świecie.

Istniejący stan prawny, zgodny z przepisami regulującymi zasady organizacji handlu na terenie Unii Europejskiej, pozwala na swobodną sprzedaż urządzeń przez niezależne podmioty gospodarcze.

Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat firmy WSOP jest próbą dyskredytowania naszych dotychczasowych osiągnięć i podważania wiarygodności w oczach klientów. Jako firma odpowiedzialna i rzetelna zawsze stawiamy na profesjonalizm obsługi i bezpieczeństwo realizacji inwestycji prowadzonych przez naszych kontrahentów, dlatego tak bardzo oburzają nas powyższe działania – stwierdził prezes zarządu WSOP, Jarosław Cichoń.

Firma MAHA Polska prowadząc politykę dezinformacji godzi także w wizerunek marki MAHA, który firma WSOP konsekwentnie budowała przez ostatnie 15 lat. Proszę pamiętać, że firma MAHA Polska samodzielną aktywność handlową rozpoczęła dopiero w 2009 roku – zaznaczył prezes J. Cichoń.”

Do pisma, które wpłynęło do redakcji MotoFocus.pl załączona była opinia prawna, której wykonanie kancelarii prawnej zleciła firma WSOP.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!