Najlepsza autoryzowana stacja Mercedesa w Polsce w 2009 roku

23 listopada 2009, 0:00

Autoryzowana stacja Mercedes-Benz prowadzona przez braci Garcarek zyskała najlepsze oceny w dorocznym badaniu dealerów Mercedes-Benz Polska. Stacja z siedzibą w Ociążu k. Kalisza może pochwalić się niezwykle wysokim poziomem zadowolenia klienta, dużą ilością sprzedawanych samochodów i wysoką dynamiką rozwoju. Polski dealer, jako jeden z sześciu w Europie, zostanie specjalnie wyróżniony przez Prezesa Zarządu Daimler AG Dietera Zetsche.

Firma Mercedes-Benz Polska od 2005 roku prowadzi system wielopłaszczyznowej oceny dealerów marki Mercedes-Benz w formie zrównoważonej karty wyników (Balanced Score Card). Na podstawie wartości kluczowych wskaźników wyliczana jest ocena poszczególnych dealerów w danym roku.

Wskaźniki dotyczą pięciu głównych obszarów działalności dealerskiej:
– wyników i stabilności finansowej,

– jakości obsługi klienta, zarówno w zakresie sprzedaży jak i obsługi posprzedażnej,
– efektywności sprzedaży,
– efektywności obsługi posprzedażnej,
– jakości zarządzania i standardu dealerstwa.

Najwyższą ogólną ocenę za rok 2008, i tym samym tytuł Dealera Roku 2009 otrzymała firma J. i A. Garcarek, Sp. j z Ociąża k/Kalisza, prowadząca sprzedaż i serwis samochodów osobowych i użytkowych Jeszcze w tym roku zostanie oddana do użytku nowa część stacji przeznaczona do obsługi pojazdów ciężarowych.

"Aktualnie dysponujemy 2500 m2 powierzchni użytkowej, w tym 4 kanałami obsługowymi dla samochodów dostawczych i ciężarowych, które są wyposażone w podnośniki kanałowe firmy MAHA oraz 7 stanowiskami dla samochodów osobowych. Dla kierowców oczekujących na odbiór auta zostały przygotowane zaplecza kuchennie i sanitarne z prysznicami. Mamy także specjalny pokój z widokiem na hale, z którego klient cały czas może mieć podgląd na swój pojazd. Jeżeli samochód wymaga dłuższego postoju w serwisie, przygotowaliśmy dla klientów minihotel z 2 pokojami. Nasz serwis dysponuje również obszernym magazynem części zamiennych. Wkrótce rozbudujemy stację o serwis samochodów dostawczych i ciężarowych o powierzchni 2500 m2, a także oddzielny punkt sprzedaży części i akcesoriów oraz odnowiony salon sprzedaży samochodów osobowych wraz z Mercedes Cafe, w której klienci będę mogli wypić kawę oraz zjeść posiłek." – mówi Jan Garcarek, współwaściciel firmy.

Osiągnięcia braci Garcarków zostały dostrzeżone przez centralę koncernu w Stuttgarcie. Bracia Garcarkowie zostali zaproszeni przez Prezesa Daimler AG, Dietera Zetsche na specjalny obiad jako jedni z sześciu europejskich dealerów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!