Nowość: nawigacja Peiying PY GPS 7004 z AutoMapą

4 stycznia 2010, 0:00

Znalezienie nawigacji satelitarnej odpowiedniej dla kierowców samochodów ciężarowych to dość ciężkie zadanie. Ważna bowiem jest wielkość samego urządzenia, łatwość posługiwania się nim oraz oczywiście odpowiednie oprogramowanie. Na rynku pojawiło się nowe urządzenie, które powinno sprostać oczekiwaniom wymagających kierowców.

Nowość to nawigacja firmy Peiying – model PY GPS 7004 z AutoMapą 6.0. Urządzenie posiada duży, 7 calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480, możliwość odtwarzania plików muzycznych, filmów, zdjęć a nawet plików tekstowych oraz system głośnomówiący Bluetooth, który łączy telefon komórkowy z urządzeniem, dzięki czemu można komfortowo obsługiwać telefon za pomocą dużego wyświetlacza.

Dodatkowo produkt posiada wejście AV, które zmienia nawigację w monitor. Stanowi to uzupełnienie systemu car audio przy radiach, które odtwarzają pliki multimedialne lub przy DVD. Wszystko to sprawia, że PY GPS 7004 jest najbardziej multimedialnym nawigatorem w ofercie Peiyinga.

Najnowsza wersja Auto Mapy
Sprzęt wyposażony jest w oprogramowanie AutoMapa 6.0. które posiada wszystkie dane niezbędne do wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych. Uwzględnia bowiem ponad 23 tysiące znaków ograniczenia tonażu, ponad 1200 znaków określających wysokość wiaduktu, ponad 2200 samych wiaduktów oraz dane dotyczące dopuszczalnego nacisku na oś pojazdu dla wszystkich dróg krajowych i wojewódzkich zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu. Najnowsza wersja 6.0 posiada ponadto inteligentny system informujący o korkach na drodze. AutoMapa Traffic dostarcza informacji o sytuacji na trasie korzystając z dwóch źródeł: informacji gromadzonych od wielu lat oraz tych zbieranych na żywo w trybie on-line. Dzięki systemowi AutoMapa Traffic kierowca ma pewność że wybrał najlepszą a zarazem najszybszą z możliwych tras przejazdu. Nawet jeśli widzi przed sobą korek, może nadal zachować spokój. Auto Mapa 6.0. poinformuje go bowiem o lepszym pokonaniu danej trasy, jak tylko będzie to możliwe. Poza tym AutoMapa na bieżąco podaje informacje o spodziewanym czasie dotarcia do celu. Nawet więc jeśli jazda czasami nie idzie płynnie, można poinformować osoby oczekujące.

Wszystko wskazuje na to, że multimedialna nawigacja Peiying i najnowsza wersja AutoMapy 6.0 Traffic to duet w sam raz dla zawodowych kierowców. W trasie urządzenie ułatwi dotarcie do celu a podczas postoju nie pozwoli się nudzić.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!