Coraz więcej Fast&Pro

11 stycznia 2010, 0:00

Właściciele samochodów dostawczych w Wielkiej Brytanii, Holandii i we Włoszech mają teraz pewność, że znajdą szybki i profesjonalny serwis, który spełni ich oczekiwania.

Projekt, który powstał jako próbny w 2005 roku, a w kolejnym roku został rozpoczęty jako komercyjny, Fast&Pro to serwisy prowadzone przez kilku dealerów Renault Trucks. Można tam kupić auta dostawcze, a później serwisować je.

W 2009 roku otwarto 12 nowych placówek we Włoszech, Holandii i Wielkiej Brytanii, które stały się częścią dotychczasowej sieci, obejmującej Hiszpanię, Belgię, Czechy, Słowację i Rumunię, a także Francję. Liczba serwisów przekroczyła 80, a Renault Trucks Europe chce, by do 2012 roku było ich 250.

Ostatni serwis, który dołączył do sieci to RH Commercial Vehicles w Nottingham w Wielkiej Brytanii. Spełnia on restrykcyjne wymagania, które muszą spełniać wszystkie serwisy Fast&Pro – specjalistyczne warsztaty przyjmujące klientów indywidualnych, spełniające kryteria techniczne i posiadające wykwalifikowany personel.

Wyspecjalizowany personel, pracujący dłużej niż inne serwisy, może pomóc w wyborze odpowiedniego auta dostawczego. Dodatkowo, Fast&Pro mogą zaoferować pojazdy zastępcze w przypadku, gdyby naprawa musiała potrwać dłużej.

– „Nasze dedykowane warsztaty pozwalają nam naprawiać auta dostawcze naszych klientów z maksymalną wydajnością, redukując przestoje do minimum. To szczególnie ważne dla właścicieli aut dostawczych, dla których nie są to jedynie środki transportu, lecz również narzędzia pracy. Gdy są w serwisie, zakłóca to działalność ich właścicieli i generuje straty. By sprostać ich wymaganiom, musimy być zdolni do dostarczania usług zapewnianych przez specjalistów. Z Fast&Pro, które jest dedykowane właśnie im, możemy prowadzić szybki i profesjonalny serwis, który redukuje przestoje samochodów. Ceny są konkurencyjne i z góry ustalone, bez ukrytych kosztów.” – powiedział Nigel Baxter, dyrektor zarządzający RH Commercial Vehicles.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!