Serwisowanie naczep Feber w sieci Q-Service Truck 

, 4 czerwca 2018, 12:53

46 warsztatów Q-Service Truck w całej Polsce posiada obecnie odpowiedni sprzęt, zaplecze oraz autoryzację na wykonywanie napraw naczep Febera. Co należy zrobić, aby znaleźć się w tym gronie?

W 2016 roku Feber sprzedał na polskim rynku ponad 330 naczep, systematycznie rosną też jego udziały w sprzedaży zagranicznej, a cała firma rozwija się dynamicznie. W związku z tym rośnie też popyt na wszelkiego rodzaju naprawy w warsztatach należących do sieci Q-Service Truck.

Aby utrzymać standard użytkowania naczep oraz ich bezawaryjność powinny one obowiązkowo przejść trzy przeglądy. Pierwszy z nich powinien odbyć się po miesiącu użytkowania, kolejny po jedenastu, a trzeci po osiemnastu miesiącach. Każdy właściciel naczepy otrzymuje książkę serwisową oraz listę warsztatów, które posiadają autoryzację Feber do przeprowadzania specjalistycznych przeglądów.

Co musi zrobić warsztat, aby uzyskać taką autoryzację? Spełnionych musi zostać kilka warunków, przede wszystkim musi on posiadać już autoryzację Knorr, Jost, Mercedes oraz Hyva. Brak takowych autoryzacji nie zamyka oczywiście drzwi warsztatom, które chciałyby serwisować naczepy Feber. Jeśli są one zainteresowane poszerzeniem swoich usług i są zrzeszone w sieci Q-Service Truck, w spełnieniu odpowiednich wymogów mogą liczyć na pomoc ze strony Inter Cars.

Obecnie czterdzieści sześć warsztatów sieci Q-Service posiada wymagany sprzęt i ma odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki któremu mogło uzyskać autoryzację. 14 maja tego roku kilka kolejnych przystąpiło do szkolenia autoryzacyjnego Feber, docelowo także one mają szansę dołączyć do grupy. Szeroka liczba warsztatów daje gwarancję bezpieczeństwa właścicielom naczep. W przypadku awarii mają bowiem szansę na szybką i skuteczną naprawę.

Więcej informacji o warsztatach sieci Q-Service Truck posiadających autoryzację Feber tutaj.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!