DHL Global Forwarding wspiera małopolskich przedsiębiorców

5 marca 2010, 0:00

9 marca w Krakowie odbędzie się kolejne regionalne spotkanie biznesowe skierowane do przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową i importową, organizowane przez DHL Global Forwarding. Zostaną na nim przedstawione analizy sytuacji ekonomicznej w Azji i prognozy w odniesieniu do rynku przewozów cargo, zagadnień związanych z logistyką transportu towarów z i do Azji oraz optymalizacją kosztów frachtu.

– „Jako DHL Global Forwarding mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi łańcuchów dostaw towarów importowanych i eksportowanych na kierunku Azja-Europa. Dlatego nie tylko przystosowujemy swoje usługi do realiów rynku oferując np. szereg nowatorskich rozwiązań redukujących koszty transportu, ale także chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem i wiedzą ekspercką z przedsiębiorcami w różnych regionów Polski.” – powiedziała Izabella Dessoulavy-Gładysz, Dyrektor Marketingu DHL Global Forwarding.

Organizator ma nadzieję, że informacje i praktyczne wskazówki uzyskane podczas seminarium wspomogą wymianę handlową pomiędzy rodzimymi przedsiębiorcami a ich azjatyckimi partnerami.

Spotkanie prowadzone jest w ramach ogólnoeuropejskiego cyklu Road Show Asia European Tour 2010. Seminarium odbędzie się 9 marca br. w krakowskim Hotelu Pod Różą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!