Nowości w ofercie KH-KIPPER

12 kwietnia 2010, 0:00

W ofercie firmy KH-KIPPER pojawiły się naczepy niskopodwoziowe do przewozu maszyn oraz urządzenie hakowe KH-LIFT. Obydwie konstrukcje zbudowano przy wykorzystaniu wysokogatunkowej stali DOMEX, umożliwiającej zachowanie niskiej masy.

Standardowa, 3-osiowa naczepa niskopodwoziowa dostępna jest w wariantach z osiami 3x9ton, 3x11ton lub 3x12ton. Ostatnia oś często wykonywana jest w wersji samoskrętnej dla zmniejszenia zużycia ogumienia. Kąt najazdu to ok. 10 stopni. Podłoga wykonana jest z twardego drewna o grubości 40 lub 50 mm. Długość użytkowa to 880 cm, zaś balkon z aluminiowymi burtami mierzy 370 cm. Ramę naczepy ważącej ok. 9 ton wykonano ze stali DOMEX. Oprócz standardowych uchwytów do mocowania ładunku na całej długości, na życzenie dostępne są również gniazda do kłonic lub burty. Wymiary i specyfikacja produktu zależne są od zamówienia.

Urządzenia hakowe przystosowane są do współpracy z kontenerami KP7 i KP10. Stal DOMEX pozwoliła na uzyskanie masy 1040 kg. Dopuszczalna masa udźwigu hakowca to 8 ton.

Parametry techniczne:
– zakres długości kontenerów 3200- 4500 mm,
– wysokość haka H= 1190-1200 mm,
– ciśnienie robocze 20 Mpa,
– hydrauliczna blokada kontenera,
– sterowanie z kabiny kierowcy (pilot z przewodem),

– żółte światła obrysowe, osłony świateł tylnych,
– konturowe oklejanie taśmami odblaskowymi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!