Szersza oferta produktów marki Winkler

23 kwietnia 2010, 0:00

Firma Winkler oferuje produkty pod własną marką, stanowiące korzystną cenowo alternatywę dla wyrobów producentów markowych. Ten asortyment jest stale poszerzany. Nowymi produktami, jakie pojawiły się w ofercie pod marką Winkler, są filtry powietrza i światła tylne.

Filtry powietrza Winkler
Po wprowadzeniu na wiosnę 2008 z sukcesem filtrów kabinowych, firma Winkler poszerza aktualnie asortyment własnej marki o produkty z segmentu filtrów powietrza. Produkty te odznaczając się jakością części na pierwszy montaż i zapewniając odpowiadającą im zamienność 1:1 pod względem montażu, funkcjonalności i osiąganych przebiegów. Już od kwietnia 2010 jest dostępne szerokie spektrum produktów dla wszystkich popularnych modeli pojazdów ciężarowych i autobusów.

Podczas produkcji przykłada się duże znaczenie do wysokiej jakości materiałów oraz stosuje się media filtracyjne przeznaczane na pierwszy montaż. Pozwala to osiągać skuteczność filtracji odpowiadającą jakości wyrobów OE. Ponadto wykonanie zewnętrznej osłony w postaci stalowego kosza zapewnia wysoką stabilność. Wysoki standard jakości zapewniają regularne kontrole i badania.

Światła tylne Winkler
Nowością w programie są także światła tylne i klosze lamp oferowane pod własną marką Winkler. Obszerna oferta, skierowana do najważniejszych pojazdów ciężarowych Mercedes, MAN, Iveco, Renault i Scania, stanowi korzystną cenowo propozycję wobec znanych producentów markowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami europejskimi, wszystkie produkty odpowiadają najnowszym technicznym standardom.

W każdym oddziale firmy Winkler otrzymacie Państwo wszystkie informacje na temat programu produktów naszej marki oraz korzyści związanych z tą ofertą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!