Ruszył Michelin Truck Road Show 2010

27 maja 2010, 0:00

Michelin Truck Road Show 2010 to cykl 20 spotkań, których celem jest przedstawienie klientom Michelin nowości produktowych. Na placach dilerów firmy stworzone zostaną specjalne strefy, w których goście będą mogli poznać m.in. rozwiązania ograniczające koszty funkcjonowania firmy transportowej. Podczas spotkań prezentowana będzie także najnowsza gama opon Michelin X Energy Saver Green, która gwarantuje znaczne i długotrwałe oszczędności paliwa oraz większe przebiegi i bezpieczeństwo. Przedstawiona zostanie również oferta dotycząca gwarancji bieżnikowania oraz rola serwisu techniczno-handlowego Michelin.

Spotkania odbędą się m.in. w Kielcach, Bełchatowie i Suwałkach. Komunikacja z uczestnikami prowadzona będzie za pomocą specjalnego serwisu www, do którego będą się oni logować za pomocą loginu i hasła – serwis ten pozwoli także organizatorom na zarządzanie frekwencją podczas eventu. Nie zabraknie także słynnego ludzika Michelin – znaku rozpoznawczego firmy.

Michelin Truck Road Show 2010 to nie tylko specjalne stanowiska, ale także pewna idea. „Nazwa spotkań nie tylko nawiązuje do produktów firmy – opon ciężarowych Michelin, ale również ma związek z trasą. Między kolejnymi spotkaniami, na polskich drogach spotkać, będzie można ciągnik siodłowy Renault Magnum ze specjalnie na tę okazję stworzoną naczepą Wielton wyposażoną w opony Michelin X One MaxiTrailer.

Truck pokona trasę ponad 5000 km.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!