Nowy zarząd w Mirosław Wróbel Sp. z o.o.

4 czerwca 2010, 0:00

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Wspólników Mirosław Wróbel Sp. z o.o., wrocławskiego dealera Mercedes-Benz, zgodnie z testamentem zmarłego Mirosława Wróbla, powołało nowy zarząd w składzie:

Michał Łuczak – prezes zarządu
Jacek Jurgielaniec – wiceprezes
Tadeusz Kotlarczyk – wiceprezes

– „Naszą intencją jest kontynuowanie biznesowych idei Mirosława Wróbla” – mówi Michał Łuczak, nowy prezes Mirosław Wróbel Sp. z o.o. – „Jestem przekonany, że w najbliższym czasie ugruntujemy pozycję lidera wśród dealerów Mercedes-Benz w Polsce i rozbudujemy naszą firmę w nowoczesny holding usług samochodowych. Razem ze mną zarządzaniem zajmą się wieloletni, doświadczeni menedżerowie Mirosław Wróbel Sp. z o.o., których wiedza stanowi wielki kapitał i potencjał.” – powiedział nowy prezes spółki.

Michał Łuczak – absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. W Mirosław Wróbel Sp. z o.o. od 2001 roku. Nadzorował tworzenie opolskiego oddziału firmy, którego w latach 2003 – 2008 był dyrektorem. Od 2008 roku dyrektor finansowy i wiceprezes zarządu. Jest członkiem Stowarzyszenia Dealerów Mercedes Benz.

Jacek Jurgielaniec – od 14 lat w spółce Mirosława Wróbla. Studiował prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, ale szybko zamienił tę branżę na motoryzację. Był pierwszym sprzedawcą samochodów w Mirosław Wróbel Sp. z o.o.. Jest członkiem Grupy Sprzedaży i Marketingu podejmującej decyzje w zakresie strategii sprzedaży i marketingu samochodów osobowych Mercedes-Benz w Polsce. Wybrany najlepszym szefem sprzedaży Mercedes-Benz Cars w Polsce w roku 2009 roku.

Tadeusz Kotlarczyk – absolwent Politechniki Wrocławskiej, inżynier mechanik o specjalności budowa maszyn. W Mirosław Wróbel Sp. z o.o. pracuje już 18 lat, od 1992 roku, gdy firma uzyskała autoryzację Mercedes-Benz. Od początku w firmie zajmował się serwisem samochodów. Najpierw jako doradca serwisowy, później kierownik działu napraw powypadkowych, kierownik serwisu, a od 2008 roku dyrektor pionu serwisu. Kilkakrotnie zdobywał nagrody dla najlepszych serwisów Mercedes-Benz w Polsce.

Firma Mirosław Wróbel Sp. z o.o. posiada cztery oddziały: w Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach i we Wrocławiu, gdzie jednocześnie funkcjonuje jej centrala. Spółka działa na rynku blisko 20 lat, a autoryzowanym przedstawicielem Mercedes-Benz jest od 1992 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!