Nowy katalog części zamiennych do sprzęgieł LuK

10 czerwca 2010, 0:00

W najnowszym katalogu sprzęgieł „Pojazdy Użytkowe LuK” można znaleźć 260 rozwiązań serwisowych LuK RepSet do profesjonalnej naprawy sprzęgieł w 116 modelach pojazdów (w tym 50 zupełnie nowych zestawów). Dodatkowo, zawiera on szczegółowy katalog kół zamachowych.

W katalogu zawarte są informacje o częściach zamiennych dla pojazdów marek DAF, IVECO, MAN, Mercedes Benz, Renault (RVI), Scania i Volvo, wyprodukowanych od 1990 przez wiodące światowe marki: oraz dla wybranych modeli z wcześniejszych serii.

Zawarte w katalogu informacje są prezentowane w językach: niemieckim, angielskim, francuskim oraz hiszpańskim. Każda pozycja w katalogu zawiera model pojazdu, rok produkcji, szczegółowe informacje o pojeździe, w tym odpowiedni zestaw RepSet oraz opcjonalnie, model tarczy dociskowych, łożysk wyciskowych, wysprzęglików CSC oraz elementów serwisowych.

Indeks na początku i na końcu katalogu pozwala użytkownikom na szybkie odnalezienie odpowiednich działów. Strona przykładowa dostarcza szczegółowych informacji pomocnych w efektywnym wyszukiwaniu odpowiedniej części zamiennej do wybranego pojazdu użytkowego. Na początku katalogu znajduje się również lista symboli i instrukcje dotyczące zamawiania części.

Wersja drukowana katalogu sprzęgieł „Pojazdy Użytkowe LuK” będzie dostarczana do warsztatów przez partnerów dystrybucyjnych grupy Schaeffler Automotive Aftermarket.

Dodatkowe informacje można znaleźć w katalogu internetowym, na stronie www.repXpert.com oraz na płycie CD TecDoc.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!