Nowy europejski serwis internetowy Bandag

14 czerwca 2010, 0:00

Nowy serwis internetowy marki Bandag zawiera informacje na temat oferty opon bieżnikowanych dla samochodów ciężarowych i flot autobusowych w Europie.

Pod adresem www.bandag.eu można znaleźć dokładniejsze informacje na temat jakości opon bieżnikowanych oraz aktualne dokumenty do pobrania. Głównym założeniem serwisu jest wyjaśnianie użytkownikom końcowym dlaczego opony bieżnikowane Bandag są najbardziej niezawodne, ekonomiczne, przyjazne dla środowiska spośród oferty innych opon bieżnikowanych, dostępnych na rynku.

Odwiedzający tę witrynę mogą poznać szczegóły procesu bieżnikowania, kompleksową gamę opon bieżnikowanych Bandag i Bridgestone. Mogą również zapoznać się z ważnymi, podstawowymi informacjami na temat zarządzania oponami oraz z propozycjami dla flot oferowanymi przez dealerów z sieci franszyz Bandag.

Nowy moduł Selektora Produktów prowadzi klientów bezpośrednio do najwłaściwszych produktów, z punktu widzenia klienta, jego zastosowań i potrzeb. Obok niego znajduje się moduł Lokalizatora Dealerów Bandag wyświetlający na mapie najbliższe placówki dealerskie. Link do strony domowej przenosi dealerów Bandag bezpośrednio do dedykowanego dla nich serwisu ekstranetowego – Bandag Plaza, który oferuje im najważniejsze i potrzebne na co dzień informacje techniczne oraz handlowe.

– „Bridgestone będzie administrować treścią serwisu i utrzymywać go własnymi siłami, dzięki wykorzystaniu technologii Smartsite” – mówi Amélie Vangermeersch, Specjalista ds. Marketingu Biznesowego w Bridgestone Europe i kierownik projektu nowego serwisu. – „Umożliwi to nam udostępnianie operatorom flot, dealerom, jak również przyszłym i dotychczasowym klientom i innym gościom serwisu cały czas dynamicznie aktualizowanych informacji” – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!