Bezpośredni serwis LCL z portu Ningbo w Chinach do Polski

14 czerwca 2010, 0:00

Firma DHL Global Forwarding uruchomiła w ramach frachtu LCL bezpośredni serwis łączący port Ningbo w Chinach z Polską. Nowa usługa typu Direct Box skierowana jest do importerów działających na kierunku Chiny-Polska, którzy mają trudności z wypełnieniem towarem całego kontenera i przez to zmuszeni są czekać na jego zapełnienie towarem innych firm. Korzystając z Direct Box mają pewność wysyłki swojego towaru według ustalonego tygodniowego harmonogramu wysyłek niezależnie od tego, czy kontenery zostały w całości zapełnione, czy też nie.

– „Duża i stale rosnąca rola krajów azjatyckich, w tym Chin w handlu międzynarodowym ma obecnie decydujące znaczenie przy podejmowaniu decyzji dotyczących poszerzenia portfolio usług o nowe rozwiązania łączące rynek polski z azjatyckim. Z tego względu sukcesywnie wzbogacamy ofertę DHL Global Forwarding o nowe usługi transportowe, których zadaniem jest skuteczne wspieranie polskich przedsiębiorców importujących towary z Azji. O słuszności tego rodzaju postępowania utwierdzają nas rosnące statystyki wolumenu przesyłek na tym kierunku.” – powiedział Piotr Iwaniuk, Prezes Zarządu DHL Global Forwarding.

Dzięki usłudze Direct Box z Ningbo do Polski wzrasta niezawodność frachtu, ponieważ statek wypływa z kontenerami co tydzień, niezależnie od ich zapełnienia. Dzięki bezpośredniemu połączeniu pomiędzy portem w Chinach i Polską skróceniu ulega także czas dostawy towaru. Towar załadowany w Ningbo dociera do magazynu przesyłek LCL w tym samym, raz zaplombowanym kontenerze, co zwiększa bezpieczeństwo przesyłek. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość śledzenia przesyłki.

Wprowadzając usługę Direct Box z Ningbo do Polski DHL Global Forwarding oferuje klientom specjalne warunki współpracy. W okresie trwania promocji usługi, czyli między 1 czerwca a 31 sierpnia br. klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usługi LCL Ningbo-Łódź zapłacą za fracht morski nawet do 20 proc. mniej. Dodatkowo, pierwszych 10 klientów firma nagrodzi upominkami.

Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są pod adresem www.dhlgf.pl/index.php?str=promocje

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!