Sprawdź jak szybki jesteś

25 czerwca 2010, 0:00

Continental zaprasza na zawody Conti360° Cup, które odbędą się 10 i 11 lipca br. podczas Międzynarodowego Zlotu – Master Truck w Opolu.

Szybka i fachowa wymiana koła na trasie to podstawa bezpieczeństwa kierowcy, ciężarówki i przewożonego towaru. To cel, jaki przyświeca sieci serwisowej Conti360°, przez 24h, w całej Europie. W czasie nadchodzącego VI Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych – Master Truck w Opolu Continental zaprezentuje samochody serwisowe, oraz możliwości sieci Conti360°.

Continental zaprasza również wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach wymiany koła na czas. Wraz z firmą Mercedes, oraz partnerami z sieci Conti360o – firmami Klenart i Regum, Continental przygotował dla kierowców możliwość sprawdzenia się w zawodach na profesjonalnym sprzęcie.

W zawodach mogą wziąć udział dwuosobowe zespoły, składające się zarówno z Panów, jak i Pań. W sobotę odbywać się będą eliminacje. W niedzielę dwa zespoły z najlepszymi czasami zmierzą się, na głównym placu zlotu w rozgrywce finałowej.

Continental – stanowisko nr 35. Impreza obędzie się w dniach 10-11.07.2010.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!