Szkolenia okresowe w szkole Volvo Trucks

5 lipca 2010, 0:00

W związku z nową dyrektywą, nakładającą na wszystkich kierowców zawodowych obowiązek odbycia 35 godzin szkolenia uzupełniającego w ciągu każdych pięciu lat, pod koniec czerwca br. tematyka szkoleń realizowanych przez Szkołę Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks w Polsce została rozszerzona o ofertę szkoleń okresowych kierowców, które firma Volvo Polska Samochody Ciężarowe prowadzi we współpracy z partnerami zewnętrznymi (niektóre WORD-y, OZPTD).

Program ten składa się z pięciu 7-godzinnych modułów szkoleniowych, wśród których znajdują się: Jazda ekonomiczna, Jazda bezpieczna, Zdrowie i pierwsza pomoc, Mocowanie ładunku i bezpieczeństwo transportu oraz Branża transportowa i legislacja.

Dwa pierwsze z wymienionych bloków tematycznych są realizowane przez instruktora Szkoły Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks. Szkolenie z Jazdy ekonomicznej jest rozszerzone również o zajęcia praktyczne. Materiały szkoleniowe do trzech pozostałych modułów również zostały opracowane przez Volvo Trucks, a ich zakres tematyczny jest dokładnie taki sam dla wszystkich europejskich rynków.

Więcej szczegółów na temat oferty szkoleń można uzyskać u przedstawicieli handlowych Volvo Trucks.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!