Ciężka Strefa podczas 10 Targów – Konkurs Miss Ciężarówek

29 lipca 2010, 0:00

Już wkrótce, 4 i 5 września odbędą się 10 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów zorganizowane przez firmę Inter Cars S.A. W tym roku hucznie będą obchodzone dwa jubileusze: 10-lecie targów oraz 20-lecie istnienia firmy Inter Cars SA.

W ubiegłym roku, na targach po raz pierwszy Inter Cars zorganizował „Ciężką strefę”, która dedykowana była klientom segmentu ciężarowego oraz naczep. Ponieważ strefa ta znalazła zainteresowanie wśród odwiedzających, organizator zdecydował się na kontynuację idei wspólnej zabawy i integracji klientów podczas targów.

Dla wszystkich fanów „Ciężkiej strefy” Inter Cars przygotował moc atrakcji. Jedną z nich jest wybór Miss Ciężarówki, które oprócz tego, że na co dzień służą właścicielom do pracy, to jednocześnie są dla nich niezwykłą ozdobą i dumą. Organizator liczy, że tak jak w 2009 roku znajdzie się wielu chętnych, do wzięcia udziału w konkursie i zaprezentowania 16.000 publiczności swojego pojazdu.

Firma zaprasza wszystkich klientów Inter Cars S.A., warsztatów Q-Service Truck oraz Zakładu Produkcji Pojazdów FEBER do udziału w pojedynku o tytuł Miss Ciężarówek, który ma za zadanie wyłonić najciekawiej i najlepiej stuningowaną ciężarówkę.

Kandydatki zakwalifikowane jako Miss będzie można oglądać 4 i 5 września 2010r. podczas 10 edycji targów na lotnisku w Modlinie koło Nowego Dworu Mazowieckiego. Każdy z odwiedzających ma prawo wypełnić kupon, wpisując numer swojej ulubionej ciężarówki, dzięki temu jego głos również weźmie udział w losowaniu nagród. Wyniki głosowania na najpiękniejszą zsumowane będą z dwóch dni. Dla zwycięzców drugiej edycji konkursu na tytuł Miss, oprócz pucharów, Inter Cars SA przygotował atrakcyjne i wartościowe nagrody ufundowane przez dostawców.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz formularzem zamieszczonym na stronie www.intercars.com.pl i 10targi.intercars.com.pl

Wypełnione zgłoszenie do konkursu należy wysłać na adres: ciezarowka@intercars.eu do 10 sierpnia 2010r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!