Hella na targach IAA

12 sierpnia 2010, 0:00

Na salonie pojazdów użytkowych IAA w Hanowerze, Hella zaprezentuje gamę swoich produktów wykonanych z wykorzystaniem technologii diod LED. Produkty Hella będzie można podziwiać w dniach 23-30 września w hali 12 na stoisku B26.

Hella zaprezentuje zwiedzającym ogromną paletę nowych produktów dla samochodów specjalnych i ratowniczych, maszyn rolniczych i budowlanych, autobusów, samochodów campingowych, ciągników siodłowych i przyczep oraz naczep. Prezentowana na targach paleta skupi się na produktach diodowych LED.

Hella może zaoferować produkty LED do dosłownie wszelkich zastosowań. Prezentowane będą w pełni diodowe reflektory główne LED, diodowe lampy tylne, diodowe wersje lamp roboczych i dodatkowych, ostrzegawczych i obrysowych, pozycyjnych i bocznych, oświetlenie tablic rejestracyjnych, oświetlenie kabinowe. Jeśli chodzi o oświetlenie naczep, najwyższej uwagi wart jest nowy system okablowania oraz modułowa lampa hybrydowa, w której tylne światła pozycyjne i stopu są zawsze diodowe, natomiast inne funkcje realizowane są opcjonalnie LED lub konwencjonalnie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!