Nowy serwis Volvo Trucks

25 sierpnia 2010, 0:00

W Karpinie pod Warszawą firma Intruck Sp. z o.o. uruchomiła nowy autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Volvo. Zastąpił on dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

Zupełnie nowy budynek w Karpinie ma powierzchnię ponad 2000 m2. W jego części warsztatowej znajdują się cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, każde o długości 28 m oraz zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych. Nowy punkt serwisowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia i narzędzia do obsługi pojazdów, w tym w jedną z najnowocześniejszych w Polsce hamownię podwoziową, zintegrowaną z linią diagnostyczną dla pojazdów ciężarowych.

Na terenie obiektu znajduje się także przeniesiony z ul. Annopol w Warszawie punkt sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo prowadzony przez Volvo Truck Center Polska.

Punkt znajduje się w położonej na północny-wschód od Warszawy miejscowości Karpin, (gmina Dąbrówka), przy trasie S8/E67.

Dane teleadresowe nowego punktu serwisowego:

Intruck Sp. z o.o.
Karpin 1C

05-252 Dąbrówka

Numery telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz adresy e-mail pracowników związanych zarówno z obsługą serwisową, jak i sprzedażą pojazdów, pozostają bez zmian.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!