Uniwersalne urządzenie do pobierania danych z tachografów

27 sierpnia 2010, 0:00

D-Box2 to przenośne urządzenie współpracujące ze wszystkimi homologowanymi tachografami cyfrowymi. Pozwala na pobieranie danych z tachografu i kart znajdujących się w tachografie oraz bezpośrednio z kart, za pośrednictwem zintegrowanego czytnika.


Urządzenie oferuje 26 języków komunikacji z użytkownikiem. Po podłączeniu do komputera jako urządzenie peryferyjne USB, D-Box2 jest kompatybilny ze wszystkimi programami do archiwizacji danych.

Narzędzie dysponuje 2 GB pamięci wewnętrznej, standardem połączenia z komputerem „plug and play” i zoptymalizowanym menu pozwalającym na intuicyjną obsługę. Umożliwia wybór między funkcjami „Pobranie całej zawartości pamięci" i „Od ostatniego pobrania".

W D-Box2 zastosowano gumowe obramowanie chroniące urządzenie w razie upadku, opcjonalnie dostępna jest też dopasowana pełna osłona silikonowa. Wymiary (DxWxG) : 144mm x 63mm x 21mm

Do urządzenia dołączone są: wymienna karta micro SD 2GB, 6-pinowy kabel do połączenia z tachografem i kabel przyłączeniowy USB do komputera.

Waga z baterią zasilającą – 106g
Zasilanie : bateria CR123 (3V) dołączona, komputer lub tachograf jeżeli urządzenie jest podłączone
Gwarancja: 1 rok

Więcej informacji dostępnych w dziale pomocy technicznej tel. (022) 726 35 94 lub na www.actiapolska.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!