Gracze pięciu zespołów Bundesligi w autokarach MAN

30 sierpnia 2010, 0:00

Grupa MAN zawarła, na początek nowego sezonu piłkarskiego Bundesligi, umowy partnerskie z pięcioma pierwszoligowymi klubami piłkarskimi. Monachijski koncern, jako wyłączny partner odpowiedzialny jest za pojazdy użytkowe klubów FC Bayern Monachium, Hamburger SV, Borussia Dortmund, VfL Wolfsburg i 1. FC Kaiserslautern.

– „Te kluby piłkarskie prezentują sobą ducha zespołowego, są uosobieniem tradycji i sukcesu a tym samym wpisują się bardzo dobrze w wartości MAN. Jesteśmy dumni z tego, że te wspaniałe drużyny będą jeździły na swoje mecze naszymi autobusami klasy Premium.“ – powiedział dr Georg Pachta-Reyhofen, prezes zarządu MAN SE.

W Niemczech łącznie dziewięć spośród 18 zespołów Bundesligi jeździ autobusami drużynowymi marki MAN lub NEOPLAN, w Europie marce MAN zaufały między innymi takie zespoły jak Chelsea Londyn i AC Milan. Na polskich drogach jeżdżą autokary w barwach KKL Lech Poznań (Neoplan Starliner) oraz Lechii Gdańsk (MAN Lion’s Coach L).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

0.0.0.*, 13 czerwca 2011, 16:37 0 0

aaaaaaa

Odpowiedz