Wirtualna wycieczka po targach IAA w iPhonie

2 września 2010, 0:00

MAN oferuje gościom zwiedzającym targi IAA 2010 aplikację „MAN IAA 2010”, w której można znaleźć istotne informacje dotyczące targów pojazdów użytkowych w Hanowerze. Dzięki niej już wcześniej można indywidualnie zaplanować swoją trasę zwiedzania.

Po ściągnięciu bezpłatnej aplikacji ze sklepu internetowego firmy Apple można uzyskać dostęp do wszystkich ważnych informacji odnośnie IAA: wskazówki dotyczące dojazdu i drogi powrotnej, godziny otwarcia i ceny biletów, planów terenów targowych i hal, a także kompletny spis wystawców z numerami hal i stanowisk. Ponadto w aplikacji umieszczono wszystkie imprezy organizowane przez Związek Przemysłu Motoryzacyjnego VDA, które odbędą się podczas targów. Aplikacja MAN jest dostępna w języku niemieckim, angielskim i w brazylijskiej odmianie portugalskiego.

Aplikacja MAN umożliwia także wirtualne zwiedzenie stanowiska targowego firmy MAN Nutzfahrzeuge – w razie potrzeby można wyświetlić dane techniczne każdego eksponatu oraz jego dokładną lokalizację na stanowisku. Dzięki aplikacji można też skontaktować się bezpośrednio z pracownikami na stanowisku targowym MAN lub zamówić odpowiednie broszury z internetowego magazynu katalogów.

Aplikację MAN można pobrać nieodpłatnie od 6 września z zakładki „MAN IAA 2010” w sklepie internetowym App Store firmy Apple. Bezpłatna aktualizacja będzie dostępna od 21 września 2010 w sklepie internetowym App Store.

Użytkownicy innych smartfonów mogą zapoznać się z informacjami dotyczącymi targów na stronie http://m.man-mn.com. Użytkownicy internetu odnajdą informacje w dziale IAA Special na stronie głównej firmy MAN Nutzfahrzeuge www.man-mn.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!