Premiera limitowanych edycji Actrosa na targach IAA

3 września 2010, 0:00

Nadwozie pokryte lakierem w kolorze diamentowej bieli lub czerni obsydianu, osłony lusterek z chromowanymi wstawkami lub lakierowane na biało, stopnie wykonane ze stali szlachetnej lub pokryte czarnym lakierem, światła dzienne w technologii diod LED oraz inne charakterystyczne detale to główne cechy wyróżniające limitowane serie Actrosa Edition Black Liner i Actrosa Edition White Liner, które będą miały swoją premierę na targach IAA w Hanowerze.

Wewnątrz na kierowcę czekają brązowe klimatyzowane skórzane fotele i skórzane obicie drzwi ze specjalnym stebnowaniem, kierownica pokryta skórą oraz skórzane podłokietniki i inne detale. Brązowe dywaniki z weluru są dopełnieniem wrażenia komfortu, elegancji i przytulności.

Pozostałe elementy wyposażenia standardowego, takie jak klakson na sprężone powietrze, podświetlana gwiazda Mercedesa, osłona przeciwsłoneczna, elektrycznie podnoszony i odsuwany dach, elektrycznie obsługiwane rolety na szybie przedniej, automatyczna klimatyzacja, oświetlenie typu Ambiente i lodówka, uzupełniają ciekawą kompozycję.

Nie zabrakło bogatego wyposażenia w systemy bezpieczeństwa, jak asystent hamowania awaryjnego ABA2, rozpoznający także nieruchome przeszkody na drodze, asystent utrzymywania pojazdu na zadanym pasie ruchu, system stabilizujący jazdę i poduszka powietrzna przy fotelu kierowcy. Opcjonalnie dostępny jest też retarder i system utrzymywania odległości od poprzedzającego pojazdu. Owiewki i pionowe spojlery boczne za kabiną kierowcy oraz boczne aerodynamiczne osłony międzyosiowe przyczyniają się do dalszego obniżenia zużycia paliwa. Pojazd jest także wyposażony w przygotowanie do montażu systemu telematycznego FleetBoard.

Actrosy w wersji Edition Black Liner i White Liner będą dostępne z kabinami typu L lub Megaspace oraz wszystkimi typami silników. Oferta jest ograniczona do 500 egzemplarzy.

Z wybraną tematyką związaną z IAA można będzie się zapoznać online od 3 września, na stronie www.mercedes-benz.com/iaa

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.247.*, 6 września 2010, 0:00 0 0

Czy są organizowane jakieś autokary z Polski na targi IAA?

Odpowiedz