Duże zainteresowanie gadżetami Renault Trucks

6 września 2010, 0:00

Kolekcja artykułów promocyjnych Renault Trucks, która ujrzała światło dzienne pięć miesięcy temu, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Od maja oferowany jest katalog, który został podzielony na cztery kategorie tematyczne: „Trucker”, „Passion”, „Adventure” i „Truck Racing”. Obecnie, łącznie dostępnych jest około 100 produktów, które można zamówić w sklepie internetowym pod adresem: www.eshop.renault-trucks.com.

Sprzedaż uruchomiono w kwietniu 2010 roku i od tej pory nowa oferta produktów promocyjnych Renault Trucks przebojem zdobywa rynek. Najbardziej popularnymi produktami są czapki i breloki. Sprzedano odpowiednio 8500 czapek i 6300 sztuk breloków, przede wszystkim w Niemczech i Francji. Najbardziej poszukiwanymi produktami są te z serii „Trucker”.

Seria artykułów „Trucker” jest kierowana przede wszystkim do kierowców poruszających się w transporcie dalekim. Składa się z 15 praktycznych produktów podkreślających image marki. Znajdziemy wśród nich koszulki, torby podróżne, polary, przybory do pisania i wiele innych, przydatnych na co dzień każdemu kierowcy.

W chwili, w której lato dobiega końca, nowa seria produktów promocyjnych „Truck Racing” pozwoli poczuć atmosferę wyścigów dzięki ubraniom w barwach zespołu Renault Trucks – MKR Technology. Oprócz kolekcji „Trucker” i „Truck Racing”, Renault Trucks oferuje również gamę „Passion” i „Adventure”. Każdy produkt z tych serii może być zamówiony bezpośrednio na dedykowanej stronie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.247.*, 6 września 2010, 0:00 0 0

Ktoś już zamawiał te gadżety? Renault się bardzo postarał...

Odpowiedz

83.29.215.*, 1 lipca 2011, 22:59 0 0

W PL też można zamawiać? Bo wszystkie ceny podane są w euro, oraz wysyłka jest z centrali PL czy jak...?

Odpowiedz

89.66.152.*, 26 grudnia 2013, 17:33 0 0

hehe koszulka 12 zł. a przesyłka około 160...

Odpowiedz