Zlot Członków Stowarzyszenia Polskiej Pomocy Drogowej

10 września 2010, 0:00

W dniach 4-5.09.2010 w Kępie k/Opola na terenie firmy Auto Czok, której właścicielem jest Bernard Czok odbył się I Zlot Członków Stowarzyszenia Polskiej Pomocy Drogowej.

W spotkaniu brali udział wszyscy członkowie SPPD, którzy przybyli z całego kraju, nawet z najdalszych jego zakątków. Wszystko zaczęło się w sobotę w samo południe od bardzo uroczystego otwarcia i przedstawienia wszystkich firm. Mowę wygłosił Wójt Gminny Łubiany Dieter Wystób, który podkreślił, że jest bardzo zaszczycony, że to właśnie na terenie gdzie on sprawuje władzę ten pierwszy zlot się odbywa.

Przy suto zastawionych stołach wszyscy członkowie poruszali swoje wewnetrzne sprawy jak i również problemy z jakimi sie spotykają się na codzień.

W dalszej części odbył się pokaz ratownictwa drogowego w postaci stawiania na koła wywróconej ciężarówki przez jednego z członków SPPD – firmę ZYG-POL z Gąbina. Po pokazie odbył się konwój wszystkich holowników przez ulice Opola. Wieczorem, przy zachodzie słońca odbył się pokaz oświetlenia holowników.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.227.*, 16 września 2010, 0:00 0 0

Wygląda na bardzo kameralny zlot. Taki czerwony Ford byłby miłą odskocznią od codziennej jazdy Scanią.

Odpowiedz