Portal Worldtrucker w polskiej wersji językowej

20 września 2010, 0:00

Pod koniec ubiegłego roku został uruchomiony portal społecznościowy Worldtrucker dedykowany kierowcom i entuzjastom samochodów ciężarowych. Początkowo dostępny był w szwedzkiej wersji językowej, od końca sierpnia funkcjonuje również w wersji polskiej.

Portal jest udostępniany wszystkim na świecie, bez względu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy, jakim jeżdżą. Założeniem twórców było utworzenie największej na świecie internetowej społeczności kierowców i entuzjastów pojazdów ciężarowych.

Posiadając własny profil w Worldtruckerze, jego użytkownik może dodawać zdjęcia, wyszukiwać i dodawać znajomych, tworzyć grupy, dodawać wątki w zaproponowanych tematach na forum itp.

Projekt korporacyjny Volvo Trucks (www.worldtrucker.com), jest obecnie dostępny w wersjach: włoskiej, holenderskiej, angielskiej i niemieckiej, a już pod koniec roku pojawią się kolejne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

85.221.232.*, 26 września 2013, 14:49 0 0

Nareszcie ten adres jest w polskiej wersji językowej. Bo nigdy całej treści po angielsku nie mogłem zrozumieć.

Odpowiedz