Goodyear z kontraktem na dostawę opon do Warburtons

7 marca 2019, 15:52

Warburtons, marka piekarnicza w Wielkiej Brytanii, wybrała Goodyear na dostawcę opon dla swojej floty ciągników, naczep, ciężarówek i vanów.

W ramach trzyletniej umowy, Goodyear wyposaży pojazdy Warburtons w ogumienie z linii KMAX. Opona spełnia wymagania oznaczeń M+S (błoto i śnieg) oraz 3PMS (3 szczytów górskich i płatka śniegu), które potwierdzają przydatność do jazdy w warunkach zimowych.

Warburtons skorzysta także z systemu monitorowania ciśnienia w oponie – Goodyear Proactive Solutions TPMS (Tyre Pressure Monitoring System). Rozwiązanie to w czasie rzeczywistym zbiera dane o ciśnieniu i temperaturze w ogumieniu, co pozwala zidentyfikować i naprawić opony o niedostatecznym poziomie ciśnienia, a także przebite czy uszkodzone mechanicznie.

W razie potrzeby brytyjska firma będzie mogła skorzystać z pomocy dedykowanej sieci wsparcie technicznego – Goodyear TruckForce, która będzie na miejscu, by świadczyć usługi wymiany opon i pomocy drogowej na terytorium Wielkiej Brytanii. W przypadku awarii kierowcy będą mieli dostęp do całodobowej pomocy drogowej.

– Warburtons to jedna z najbardziej znanych marek w Wielkiej Brytanii, posiadająca rozbudowany łańcuch i harmonogram dostaw, obejmujący cały kraj. Rozumiemy potrzebę właściwego utrzymania floty Warburtons i minimalizacji ryzyka nieprzewidzianych przestojów. Dlatego z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy informację, że firma wybrał nas na dostawcę opon w Wielkiej Brytanii i chętnie podejmiemy współpracę na najbliższe trzy lata – powiedział David Howe, dyrektor generalny ds. opon użytkowych Goodyear.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!