Dwa nowe serwisy DAF

1 października 2010, 0:00

W Wyszkowie i Ustroniu powstały dwa kolejne punkty serwisowe DAF-a. Serwis w Wyszkowie to trzeci punkt serwisowy firmy TB Truck & Trailer Serwis, zaś obiekt w Ustroniu – czwartą lokalizacją Grupy Wanicki.

TB Truck & Trailer Serwis Wyszków
Budynek serwisowo-sprzedażowy w Wyszkowie liczy 1500 m kw. powierzchni. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF obsługuje wszystkie marki pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep. W hali serwisowej znajdują się cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, w tym dwa kanały. Warsztat obsługuje 6 wykwalifikowanych mechaników oraz 2 osoby w punkcie obsługi klienta i magazynie.

TB Truck & Trailer Serwis oferuje również kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport. Klient w zamian za określoną miesięczną stawkę otrzymuje pełen serwis i obsługę w całej sieci serwisowej DAF, zarówno w kraju jak i za granicą.

Serwis Grupy Wanicki w Ustroniu
Nowy punkt serwisowy znajduje się przy drodze nr 941, 4,5 km od zjazdu z trasy S1. Powierzchnia budynku to ok. 1200 m kw. Mieszczą się w nim 4 przelotowe stanowiska naprawcze o długości 23 m, obsługiwane przez 6 wykwalifikowanych mechaników, a także 2 osoby w punkcie obsługi klienta oraz 2 handlowców części zamiennych obsługujących klientów mobilnie, tzn. możliwy jest bezpośredni dowóz części do siedziby klienta.

Nowa lokalizacja została utworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku i jest rozszerzeniem działającego od ponad 10 lat serwisu w Krakowie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.248.*, 5 października 2010, 0:00 0 0

Wanicki ma już za sobą 11 lat współpracy z DAF. TB Truck jest nieco młodszy na Polskim rynku jednak rozwijają się i ułatwiają pracę innym.

Odpowiedz