Giełda ładunków w telefonie komórkowym

15 listopada 2010, 0:00

Teleroute wprowadza bezpłatny, mobilny dostęp do giełdy ładunków: Teleroute PLUS. Aplikacja pozwala klientom Teleroute GO i Teleroute PRO na łączenie się z giełdą poprzez telefon komórkowy bez względu na to gdzie się akurat znajdują.


Ten produkt przyniesie najwięcej korzyści małym i średnim firmom transportowym. Aplikacja jest łatwa w instalacji i obsłudze, daje łatwy dostęp do ponad 100 000 ładunków dziennie w czasie rzeczywistym. Bezpośrednio po zainstalowaniu na ekranie telefonu pojawia się lista dostępnych ofert, spośród których można wybrać i zakupić te najbardziej interesujące. Kupujący ofertę może łatwo i szybko skontaktować się z firmą, która ją zamieściła – klikając w klawisz „zadzwoń”.

Jak wynika z danych GUS, co czwarta polska ciężarówka w Europie i co trzecia w transporcie krajowym jest pusta. Teleroute PLUS daje właścicielom ciężarówek oraz małym i średnim firmom możliwość efektywnego ograniczania pustych przejazdów.

– "Teleroute stara się oferować swoim klientom najnowsze rozwiązła mające na celu podniesienie efektywności firm transportowych. Rosnąca dostępność i popularność Smartphone’ów zainspirowała nas do stworzenia innowacyjnego produktu – Teleroute PLUS. Przedstawiciele mniejszych firm rzadko spędzają cały dzień przed komputerami, postanowiliśmy więc dać im narzędzie, dzięki któremu mogą być cały czas na bieżąco z ładunkami w naszej giełdzie.” – mówi Ingrid Willems, Dyrektor Działu Marketingu firmy Teleroute.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!