Ford F-MAX już wkrótce w Polsce

, 28 maja 2019, 14:12

Pojazdy ciężarowe Forda już wkrótce będą dostępne w Polsce. Turecko-amerykański Ford Otosan znalazł importera. Oficjalne podpisanie umowy odbędzie się w połowie czerwca.

Oznacza to, że już niebawem polscy klienci będą mogli zamawiać ciężarówkę Ford F-MAX, czyli laureata prestiżowego konkursu „Truck of the Year 2019”.

Informacje o tym, że Ford Otosan planuje wejście na polski rynek pojawiały się już podczas ubiegłorocznych targów IAA w Hanowerze. Ostatecznie poszukiwania importera zakończyły się sukcesem. O tym, kto nim będzie oficjalnie dowiemy się 13 czerwca, kiedy to odbędzie się oficjalne podpisanie umowy. Już teraz możemy jednak zdradzić, że chodzi o należący do Grupy Inter Cars, Q-Service Truck Sp. z o.o.

Flagową ciężarówką Forda jest model F-MAX, który dysponuje 2,5-metrową kabiną o pełnej szerokości i wysokości 2,16 m oraz silnikiem o mocy 500 KM i pojemności 12,7 l.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krakus, 4 czerwca 2019, 16:16 0 0

Ford Otosan... Pamiętam ciężarówki IVECO Otoyol - jakość była masakryczna :(

Odpowiedz