Atrakcyjne ceny akumulatorów w OPOLTRANS

26 listopada 2010, 0:00

Zimowa oferta OPOLTRANS na akumulatory MEGA oraz MEGA POWER obejmuje pojemności od 45Ah do 225Ah. Akumulatory o napięciu 12V spełniają europejską normę prądu rozruchowego EN 50342 w zakresie od 430A do 1150A i są objęte rocznym okresem gwarancji.

Akumulatory zostały stworzone z myślą o pojazdach pracujących w ekstremalnych warunkach. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na wibracje i długa żywotność.

Ofertę asortymentu OPOLTRANS można sprawdzić odwiedzając sklep internetowy www.opoltrans.com lub kontaktując się z najbliższym oddziałem firmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

93.105.58.*, 4 września 2012, 19:18 3 -1

Opoltrans sprzedaje akumulatory ,,mega'' po czym nie uznaje gwarancji w przypadku reklamacji. !!!! Twierdzą że zwarcie w jednej celi to wina użytkownika .Dodam że auto jest w ciągłej eksploatacji .,dziwne że drugi akumulator z kompletu o którym piszę działa poprawnie.Oczekiwałem kilka miesięcy na rozpatrzenie reklamacji i jak się można było domyśleć nie została uwzględniona.NIGDY WIĘCEJ PRODUKTÓW TEJ FIRMY !!!!!!!! włodek

Odpowiedz

79.190.222.*, 4 marca 2015, 15:55 2 -2

Jestem właścicielem firmy transportowej, 30 składów, ciągniki różnych marek Daf, Scania, Man, Volvo, RVI. Kupuję w firmie Opoltrans akumulatory Mega już od kilku lat, na zakupione akumulatory Mega dają dwanaście miesięcy gwarancji. Reklamowałem 3 akumulatory a kupiłem ich około 40 szt i wszystkie reklamacje były uznane. Krzysiek

Odpowiedz