Nowości w ofercie STAS

13 grudnia 2010, 0:00

W sieci sprzedaży firmy STAS w Polsce, liczącej 12 punktów w 2011 roku dostępna będzie nowa naczepa wywrotka w wersji TPX-S mającą stalową ramę wykonaną z materiału Domex 700 i aluminiową skrzynię TPX-A o właściwościach aerodynamicznych.

 
Naczepa o masie niewiele większej niż naczepa STAS TPX-A, wykonana jest na bazie ramy aluminiowej, będzie nieco tańszą alternatywą tej naczepy, przeznaczoną do zadań heavy duty na budowie. Jej kupno będzie można zrealizować przez STAS Leasing.

Od października 2010 r. STAS posiada w Łodzi magazyn części zamiennych, umożliwiający klientom odtworzenie pojazdu z oryginalnych części w krótkim czasie zwłaszcza po wszelkich uszkodzeniach mechanicznych lub kolizjach drogowych. Stan zapasów obejmuje na razie najbardziej rotujące detale produkowane wyłącznie przez lub na zlecenie STAS.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.218.*, 17 grudnia 2010, 0:00 0 0

Ciekawszy wydaje się ten dźwig na drugim planie :)

Odpowiedz