Magazyn Volvo Trucks na iPady

10 stycznia 2011, 0:00

Volvo Trucks zaczyna publikować nowy magazyn w specjalnym formacie, dostosowanym do platformy iPad. Dzięki temu, użytkownicy tabletów Apple będą mogli czytać artykuły poświęcone życiu kierowców w drodze, rozwiązaniom technicznym i rozwojowi produktów oraz analizy problemów ważnych dla branży transportowej: np. jak zredukować zużycie paliwa, albo jak spowodować, by więcej kierowców używało pasów bezpieczeństwa.

– „Magazyn postrzegamy, jako użyteczny i efektywny sposób prezentacji zagadnień, jakimi zajmuje się nasza firma, naszych osiągnięć technicznych, a także ekscytujących zadań transportowych realizowanych przez wielu naszych klientów” – powiedział Tommy Kohle, wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej w Volvo Trucks – „Dla nas, jako firmy bazującej na wiedzy, wyznaczanie trendów i odkrywanie nowych kanałów komunikacji jest czymś naturalnym. Ponieważ chcemy wykorzystać szerokie spektrum możliwości, jakie oferuje platforma iPad, do magazynu dołączamy mnóstwo filmów i materiałów interaktywnych” – dodał Kohle.

Magazyn ukazuje się w języku angielskim i jest adresowany do czytelników na całym świecie. Volvo Trucks Magazine można pobrać bezpłatnie z AppStore.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!