Kuehne + Nagel uruchamia połączenie LCL Warszawa-Singapur

28 stycznia 2011, 0:00

Firma Kuehne + Nagel oferuje cotygodniowy serwis LCL pomiędzy Warszawą a Singapurem, zapewniający bezpośrednie połączenie pomiędzy Polską i Chinami dla przesyłek eksportowych. Transit time z Warszawy do portu Singapur wynosi 26 dni.

Przesyłki są konsolidowane w magazynie w Warszawie, przewożone na kołach do Bremy/Hamburga, wysyłane bezpośrednio do Singapuru, a następnie towar jest dystrybuowany przy użyciu sieci Kuehne + Nagel.

Serwis zorientowany jest na kompleksową obsługę przesyłek, od odbioru po dostawę do finalnego odbiorcy, umożliwiając ubezpieczenie towaru oraz przesyłanie zleceń online.

Korzystając z KN Login, rozwiązania IT dla klientów Kuehne + Nagel, można m.in. sprawdzić status przesyłki, pobrać dane historyczne, czy zarządzać przesyłką na poziomie zamówienia, opakowania lub pojedynczej sztuki. Funkcja przeglądania dokumentów umożliwia podczepianie kopii listów przewozowych, faktur handlowych, itp.


Kuehne + Nagel zatrudnia 56 000 pracowników w 900 lokalizacjach w 100 krajach. Oddział w Singapurze został otwarty w 1970 roku, posiada swoje oddziały w 5 lokalizacjach i zatrudnia ponad 300 pracowników. W Polsce firma oferuje swoje usługi od 1991 roku, posiadając 17 oddziałów, zatrudniając ponad 1500 pracowników.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!