Pruszkowski magazyn JAS-FBG S.A. w Panattoni Park Pruszków

9 lutego 2011, 15:01

Podwarszawska filia JAS-FBG mieszcząca działy logistyki, spedycji krajowej i międzynarodowej spedycji drobnicowej zmieniła lokalizację. Znajdujący się do tej pory w centrum miasta magazyn został przeniesiony do położonego na pograniczu Pruszkowa i Ołtarzewa Panattoni Park Pruszków

Ten nowoczesny park logistyczny wyróżnia się dobrą lokalizacją. Położony jest blisko drogi krajowej numer 2 w pobliżu węzła Pruszków na planowanej autostradzie A2 z Berlina do Moskwy Jednocześnie odległość do centrum Warszawy to jedynie 15 kilometrów.

W nowym magazynie dział logistyki przygotował do dyspozycji klientów 5100 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej klasy A, obsługiwanej przez 8 standardowych doków rozładunkowych i dodatkowy na poziomie "0". W suchym i ogrzewanym magazynie istnieje możliwość składowania towarów na regałach do wysokości 10 metrów – w sumie dla klientów udostępniono 2500 miejsc paletowych.

Gospodarkę magazynową nadzoruje system zarządzania magazynem Qguar umożliwiający
informatyczną wymiany danych z systemem SAP. Składowane towary monitorowane są systemem telewizji przemysłowej i znajdują się pod całodobowym dozorem i ochroną.

Do nowego magazynu przeniesione zostają z Pruszkowa również placówki krajowej spedycji drogowej i drobnicowej spedycji międzynarodowej.

Lokalizację zmieniła również pruszkowska siedziba Agencji Celnej. Teraz mieści się na terenie Urzędu Celnego.

Aktualne dane teleadresowe dostępne są na stronie internetowej www.jasfbg.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!