Rzetelność DB Schenker potwierdzona certyfikatem

17 lutego 2011, 10:04

Schenker Sp. z o.o. powiększył grono uczestników programu Rzetelna Firma, którego celem jest promocja uczciwości płatniczej i sumienności w regulacji zobowiązań finansowych. Operatorowi logistycznemu przyznano Certyfikat Rzetelności oraz tytuł Rzetelnej Firmy.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się i utrzymania przedsiębiorstwa w programie jest jego stała weryfikacja przez Krajowy Rejestr Długów – partnera akcji. Certyfikat jest więc potwierdzeniem rzetelności i transparentności w działaniach prowadzonych przez firmę w relacjach z klientami i dostawcami.

„Tak jak od swoich kontrahentów oczekujemy terminowych płatności tak i sami płacimy terminowo, dlatego cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie” – mówi Paweł Kiełczykowski, Dyrektor Finansów i Administracji Schenker Sp. z o.o. „Dodatkową wartość dla naszych partnerów stanowi certyfikat on-line, dzięki któremu weryfikacja informacji o naszej firmie następuje błyskawicznie i jest zawsze aktualna.” – dodaje.

Uzyskany przez firmę Schenker Sp. z o.o. Certyfikat Rzetelności stanowi najbardziej aktualną informację o solidności i wypłacalności operatora logistycznego.

Certyfikat w formie on-line dostępny jest 24h/7dni w tygodniu na stronie www.dbschenker.com/pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!