Osram towarzyszem podróży

1 marca 2011, 11:06

Firma Osram oferuje nowe pudełko z żarówkami zapasowymi na napięcie 24V. Dzięki temu kierowcy autobusów i ciężarówek zawsze będą mogli mieć do dyspozycji drugi zestaw sześciu najważniejszych żarówek samochodowych.

W każdym z trzech dostępnych zestawów zapasowych 24V znajdują się dwie żarówki do reflektorów głównych: H4, H7 lub Truckstar H7 oraz najważniejsze żarówki sygnalizacyjne: żarówka do kierunkowskazów, świateł stopu/cofania, do podświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz do parkowania. Cały zestaw uzupełniają trzy bezpieczniki. Kompaktowe pudełko nie zajmuje dużo miejsca.

Czym jest żarówka Truckstar?

Żarówki Truckstar H7, dostępne w zestawach, mają nie tylko dwukrotnie dłuższą trwałość w porównaniu ze standardowymi żarówkami na napięcie 24V. Wytwarzają także do 100% więcej światła na drodze, aby zwiększyć bezpieczeństwo jazdy.

W żarówkach Truckstar zastosowano technologię jednoskrętki w celu osiągnięcia lepszego oświetlenia zwłaszcza w odległości od 50 do 100m przed pojazdem. Efekt ten uzyskiwany jest dzięki wiązce światła dłuższej aż o 40 metrów.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!