Gwarancja na osie BPW ECO Plus na terenie całej Europy

25 marca 2011, 13:16

Gwarancja na osie ECO Plus firmy BPW jest udzielana bez limitu kilometrów na terenie całej Europy, a okres jej trwania dla eksploatacji „on-road” może być przedłużony z 5 do 8 lat. Warunki te dotyczą osi wyprodukowanych po 1 lipca 2010 roku.

Obecnie gwarancja podstawowa na osie i zawieszenia BPW w nowych pojazdach wynosi:
– 5 lat dla pojazdów w eksploatacji typu „on-road” (po drogach asfaltowych i betonowych);
– 3 lata dla pojazdów w eksploatacji typu „off-road” (np. wywrotek).

Gwarancja ECO Plus udzielana jest bez limitu kilometrów i obejmuje swoim zasięgiem całą Europę, od Atlantyku po Ural. Jednocześnie zniesiona zostaje konieczność rejestracji osi ECO Plus w systemie wydłużonej gwarancji, czyli nie trzeba wypełniać i wysyłać formularza celem uzyskania 5 lat ochrony gwarancyjnej. Podstawowy obecnie, 5-letni okres gwarancji on-road, można przedłużyć o kolejne 3 lata, co łącznie daje 8 lat gwarancji.

Powyższe warunki gwarancji dotyczą modułów osi ECO Plus ze zoptymalizowanymi zawieszeniami pneumatycznymi, które zostały wyprodukowane po 1 lipca 2010 roku (dziewięciocyfrowy numer produkcyjny osi  1027… i wyższe, jak na ilustracji).

Warunkiem zachowania gwarancji bez ograniczenia przebiegu jest wykonywanie regularnych przeglądów i stosowanie się do zaleceń obsługowych. Obsługę osi i zawieszeń zapewnia sieć ponad 3200 autoryzowanych serwisów na świecie.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!