Płyn do spryskiwaczy w tabletce Pluum

4 kwietnia 2011, 13:12

Firma Q4Y Sp. z o.o. wprowadziła do oferty płyn do spryskiwaczy w rozpuszczalnych tabletkach Pluum. Tabletki te są wygodnym rozwiązaniem. Można je mieć zawsze pod ręką – w schowku lub w drzwiach samochodu. By zamienić tabletkę w płyn, potrzeba tylko wody.

 

Nowy produkt charakteryzuje się wygodą użytkowania i delikatnym zapachem. Udało się go wyprodukować dzięki wykorzystaniu molekuł i naturalnych składników. Tabletki są w 100% pochodzenia roślinnego.

Każda tabletka jest oferowana w opakowaniu typu flow-pack, dzięki czemu nie tylko estetycznie wygląda i łatwo ją przechowywać, ale co najważniejsze flow-pack chroni przed wilgocią i gwarantuje trwałość tabletki przez wiele lat.

Sposób użycia produktu jest prosty. Wystarczy wrzucić 1 tabletkę bezpośrednio do zbiorniczka płynu do spryskiwaczy i zalać go wodą. Można też przygotować zapas płynu rozpuszczając tabletkę wcześniej w dowolnym pojemniku. Tabletki Pluum można mieszać z innym płynem. Z jednej tabletki uzyskuje się 5 litrów gotowego płynu.

W ofercie Pluum dostępne są dwie wersje produktu: tabletka letnia o wadze 10 gramów i tabletka zimowa działająca do minus 5°C, o wadze 20 gramów. Obie wersje produktu dostępne są w dwóch rodzajach opakowań: blister – pakowane po 2 szt., oraz w opakowaniach hurtowych po 100 i 150 szt. Wkrótce zaprezentowany zostanie nowy rodzaj opakowania – saszetki z proszkiem. Na najbliższy sezon zimowy zaplanowane jest wprowadzenie na rynek kolejnej wersji – tabletki zimowej do minus 20 °C.

Szczegółowe informacje na www.pluum.eu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!