Edycja specjalna Renault: Premium Route Truck Racing

27 kwietnia 2011, 9:56

Renault Trucks postanowiło uczcić zwycięstwo w drużynowych mistrzostwach Truck Racing 2010, tworząc specjalną edycję Premium Route Truck Racing, którą wyróżniają m.in. oklejenie „Truck Racing” z czerwoną osłoną przeciwsłoneczną, czerwone obszycie kierownicy oraz tapicerka foteli i dywaniki „Truck Racing”.

Premium Route jest dostępna w konfiguracji 4×2 (6×2 na rynku brytyjskim) z silnikiem DXi 11 o mocy 460 KM oraz zautomatyzowaną skrzynią biegów Optidriver+.

Pojazd zdobi znak „01”, umieszczony z przodu i na drzwiach, który symbolizuje zwycięstwo w Europejskich Mistrzostwach Truck Racing 2010. Premium posiada też aluminiowe felgi i logotypy partnerów "Renault Trucks Racing" i "MKR Technology. Sportową atmosferę w kabinie zapewnią kierownica obszyta czerwoną skórą oraz szara tapicerka foteli z logo Truck Racing.

– „Premium Route cechują całkowicie niezależny układ kierowniczy i zawieszenie” – wyjaśnia Philippe Boitard, inżynier zajmujący się parametrami trakcyjnymi w Renault Trucks – „Układ kierowniczy jest niezwykle pewny i precyzyjny, co pozwala kierowcy na łatwe utrzymanie toru jazdy. Jeśli na przykład pojazd wjedzie w koleinę, żadne dodatkowe ruchy kierownicą nie będą potrzebne” – tłumaczy Boitard.

Limitowana edycja „Truck Racing” jest dostępna na terenie całej Europy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

95.155.72.*, 5 maja 2011, 8:46 0 0

to znaczy ze obecny uklad kierowniczy,który sie znajduje w standartowych pojazdach nie zapewnia bezpieczenstwa i stabilnosci prowadzenia. No ładnie panie Francuz

Odpowiedz

95.155.72.*, 5 maja 2011, 8:47 0 0

Nis dodac nic ujac,znowy nabijanie w butelkę

Odpowiedz