Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus Polska

25 maja 2011, 16:28

1 czerwca 2011 roku Pan Piotr Stański obejmie stanowisko Dyrektora Operacyjnego w MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. Będzie zarządzał procesami związanymi ze sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz usługami posprzedażnymi MAN na rynku polskim.

– „MAN jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży pojazdów użytkowych zarówno w Polsce jak i całej Europie. Nowoczesny, niezawodny produkt oraz szeroki pakiet usług to doskonały potencjał przedsiębiorstwa dający możliwość elastycznego podejścia do potrzeb klientów. Pragnę wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie, aby umocnić pozycję MAN na polskim rynku oraz rozwijać strategię firmy w zakresie orientacji na potrzeby klienta.” – powiedział Piotr Stański 

Piotr Stański jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych; specjalność: Silniki Samochodowe. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii.

Karierę zawodową rozpoczął w 1991 roku, w firmie ARIES MOTOR Sp. z o. o., skąd przeszedł do Honda Poland Sp.z o.o. W latach 1994 – 2004 pracował w Volvo Polska. W latach 2004 – 2006 pracował w Bawaria Motors, a od sierpnia 2006 zajmował stanowisko w Husqvarna Poland Sp.z o.o.

Pan Piotr jest żonaty i ma dwoje dzieci. Czas wolny najchętniej spędza aktywnie: na rowerze, żaglach, a zimą na nartach. Jego hobby to muzyka oraz współczesne malarstwo polskie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!