Pierwsze w Polsce Iveco S-WAY trafi do PUH EXPORT-IMPORT

11 grudnia 2019, 9:41

Firma PUH EXPORT-IMPORT Adam Lipiński odebrała jako pierwsza w Polsce najnowszy ciągnik siodłowy IVECO S-WAY, wyposażony w silnik o mocy 570 koni mechanicznych.

Ciągnik IVECO S-WAY jest pierwszym z nowej serii ciężkich pojazdów IVECO WAY, który miał swoją premierę w tym roku. Niezwykle zaawansowany technologicznie pojazd przeznaczony jest do ruchu dalekobieżnego.

IVECO Poland przekazało zamówiony przez firmę PUH EXPORT-IMPORT Adam Lipiński pierwszy w Polsce ciągnik siodłowy S-WAY o mocy 570 KM. Uroczyste przekazanie odbyło się w siedzibie dealera IVECO TNC w Lubiczu, podczas trwającej trasy IVECO S-WAY TOUR 2019 promującej najnowszą wersję pojazdu IVECO.

Zamówiony ciągnik IVECO S-WAY uzupełni flotę 120 pojazdów marki IVECO, które aktualnie posiada firma klienta, zapewniająca transport krajowy i międzynarodowy od ponad 30 lat.

Dostarczony ciągnik IVECO S-WAY oferuje rozwiązania technologiczne sprawdzające się w usługach liniowych klienta. Posiada skrzynię biegów HI-TRONIX, systemy wspomagające HI-CRUISE, retarder, aluminiowe felgi, osłony międzyosiowe oraz inteligentny osprzęt silnika. Doposażony został w pełne oświetlenie led, klimatyzację postojową, lodówkę w wersji premium oraz kuchenkę mikrofalową.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma PUH Export-Import Adam Lipiński, z którą łączy nas wieloletnia współpraca, jako pierwsza w Polsce odebrała nowy ciągnik siodłowy IVECO S-WAY. Jestem przekonany, że najnowsza generacja pojazdu IVECO przeznaczonego do ciężkiego transportu międzynarodowego, będzie flagowym modelem w taborze naszego klienta. Życzymy szerokości i doskonałych wrażeń z użytkowania tego niezwykle zaawansowanego technologicznie pojazdu – mówi Marcin Piluchowski, Heavy Business Line Manager IVECO Poland.

Od lat w naszej działalności logistycznej wykorzystujemy pojazdy marki IVECO. Nie trzeba nas przekonywać zatem o ich wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych przez tą markę. Odkąd dowiedzieliśmy się o planowanych zmianach w gamie modelowej, byliśmy już zdecydowani, że złożymy zamówienie na najnowszy ciągnik IVECO S-WAY. Jesteśmy pierwszymi właścicielami tego pojazdu w Polsce, co niewątpliwie niezmiernie nas cieszy i napawa dumą. Już za kilka dni nowy IVECO S-WAY rusza w swoją pierwszą trasę logistyczną – mówi Adam Lipiński, właściciel PUH EXPORT-IMPORT Adam Lipiński.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!