Konkurs BSL Truck

16 czerwca 2011, 8:54

Dziś trzeci dzień konkursu BSL Truck. Jutro ostatnie pytanie i losowanie nagrody głównej spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi. Pytanie na czwartek:

Jakie są najczęstsze przyczyny awarii turbosprężarek? Wymień trzy.

Każdego dnia będziemy zadawać inne pytanie i spośród poprawnych odpowiedzi losować zwycięzcę dnia. W piątek, spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi, rozlosujemy nagrodę główną, czyli nawigację GPS oraz pięć dodatkowych nagród pocieszenia. Dla zwycięzców poszczególnych dni przygotowaliśmy cztery zestawy gadżetów (torba sportowa, bezrękawnik i koszulka polo).

Poprawne odpowiedzi przez cały czwartek można przysyłać na adres: malgorzata.werkowska@truckfocus.pl. Prosimy o podawanie w wiadomości swojego imienia i nazwiska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.31.65.*, 29 czerwca 2011, 23:03 0 0

Witam, bardzo się cieszę z wygranej, choć to nie była nagroda główna :). Na pewno będę jeszcze brać udział w konkursach BSL Truck,
dziękuje i gorąco pozdrawiam
Barbara Roguska :)

Odpowiedz