Godło Teraz Polska dla ZAP Sznajder Batterien S.A.

16 czerwca 2011, 12:29

W poniedziałek 6 czerwca 2011 w Teatrze Wielkim odbył się uroczysty Koncert Galowy, podczas którego ogłoszeni zostali długo oczekiwani Laureaci XXI edycji Konkursu Teraz Polska. Zaszczytne Godło Teraz Polska w kategorii]b[ produktu otrzymał rodzimy producent akumulatorów firma ZAP Sznajder Batterien S.A. z Piastowa, która zaprezentowała nowoczesne akumulatory srebrowo-wapniowe serii Silver.

Koncert Galowy, będący doniosłym wydarzeniem kulturalnym oraz gospodarczym, wyłonił najlepsze produkty i usługi, gminy, produkty lokalne i przedsięwzięcia innowacyjne.

Jednocześnie Koncert zakończył ostatni etap prestiżowego Konkursu Teraz Polska, który wybiera i promuje dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwa i ich wysokiej jakości produkty i usługi.

Zadaniem Konkursu Teraz Polska jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Prestiżowe Godło Teraz Polska w kategorii produktu otrzymał producent akumulatorów ZAP Sznajder Batterien S.A.. Podczas uroczystej Gali osobiście odebrał je Prezes Zarządu i właściciel firmy, Pan Lech Sznajder.

Akumulatory serii Silver są akumulatorami rozruchowymi przeznaczonymi dla zaawansowanych technologicznie samochodów wyższej i średniej klasy, spełniające oczekiwania wymagającego klienta.

Zastosowanie do ich wytwarzania stopu srebrowo-wapniowego i najnowocześniejszej technologii produkcji kratki ołowiowej (znajdującej się w ich wnętrzu) metodą expanded metal, zapewnia bezawaryjną pracę w bardzo niskich oraz w ekstremalnie wysokich temperaturach. Dodatek stopu srebra zdecydowanie wydłuża czas eksploatacji akumulatorów. Jako akumulatory srebrowo-wapniowe, są one w rezultacie również całkowicie bezobsługowe.

Produkty tej serii dostępne są w pojemnościach 35, 45, 46, 47, 53, 55, 62, 64, 70, 75, 80, 96 i 100 Ah z przeznaczeniem do długiej i niezawodnej pracy w nowoczesnych samochodach osobowych. Akumulatory Silver zostały wyposażone w zabezpieczenie przeciwogniowe oraz w bardzo praktyczne, z punktu widzenia użytkowników, tzw. magiczne oczko określające aktualny stan naładowania. Posiadają wysoki i stabilny prąd rozruchu w ciągu całego okresu użytkowania akumulatora.

Dodatkową zaletę dla użytkowników stanowi ergonomiczny uchwyt ułatwiający transport. Akumulatory Silver są w całości polskim opracowaniem produkowanym wyłącznie z polskich podzespołów. Wyraźnie zaznaczają swoją pozycję na rynku polskim, czego dowodzi rosnąca sprzedaż tego typu akumulatorów w kraju i zagranicą.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!