Mercedes-Benz Zetros wyróżniony

24 czerwca 2011, 9:08

Podczas VIII Międzynarodowej Wystawy Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej EDURA 2011 Mercedes wystawił pięć pojazdów specjalnych. Wśród nich znalazł się MB Zetros 2733A, który otrzymał wyróżnienie.

W dniach 9-11czerwca Mercedes-Benz wziął udział w VIII Międzynarodowej Wystawie Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej EDURA. Jest to specjalistyczna wystawa podczas której prezentowane są urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej obiektów. Targi odbyły się w Kielcach.

Podczas VIII Targów Edura Mercedes-Benz wystawił pięć pojazdów specjalnych:
• Unimog U20 z zabudową ratowniczo-gaśniczą firmy Schlingmann
• Unimog U5000 z zabudową firmy Gimaex
• MB Zetros 2733A z zabudowa ratowniczo-gaśniczą firmy Bocar
• MB Econic 1833 LL z drabina firmy Metz
• Unimog U20 – w wersji cywilnej wyposażony w przedni WOM (wałek odbioru mocy) oraz pompę szlamową firmy Vogelsang

Natomiast pojazdy z typoszeregu A (Atego, Axor, Actros) były obecne na stoiskach kilku firm zabudowujących  (Bocar, Moto-Truck, Szczęśniak).

„Bardzo nas cieszy wyróżnienie jakie otrzymaliśmy za pojazd MB Zetros 2733A. Jest ono potwierdzeniem wysokiej oceny tego produktu przez fachowców jako ciężkiego pojazdu terenowego o wysokiej mobilności” – mówi Igor Kaczorkiewicz, Special Vehicles Manager.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.242.*, 27 czerwca 2011, 12:00 0 0

http://www.youtube.com/watch?v=PIR5url7BTw

:) Samochody strażackie to jest to

Odpowiedz