Konkurs Fomar Friction

27 czerwca 2011, 10:15

Zapraszamy do cyklu konkursów związanych z historią hamulców. W każdej z edycji przyznawane będą trzy zestawy nagród, zaś podsumowaniem całego cyklu będzie nagroda główna – rower! Wszyscy, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania w kolejnych edycjach oraz na pytania z ostatniego konkursu, mają szansę stać się posiadaczem nagrody głównej.

Już w następny  wtorek poznamy trzy osoby, które uważnie przeczytały artykuły o historii hamulców na TruckFocus.pl i najlepiej odpowiedziały na dwa pytania konkursowe, które brzmią:

1. Jak zakończyła się prezentacja pojazdu Nicolasa-Josepha Cugnot?
2. Kto był konstruktorem pojazdu, który wywracając się, śmiertelnie przestraszył proboszcza – pierwszą ofiarę motoryzacji?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do godz. 23:59 w niedzielę, 3 lipca 2011 r. Prosimy o nadsyłanie ich na adres malgorzata.werkowska@truckfocus.pl

Zwycięzcy poszczególnych etapów zostaną nagrodzeni gadżetami Fomar Friction:
1. Pikowaną kamizelką oraz skórzanym portfelem
2. Czapeczką i eleganckim długopisem Jean-Louis Scherrer
3. T-shirtem.

Wszyscy uczestnicy, którzy poprawnie odpowiedzą na wymienione pytania i będą poprawnie odpowiadać w dwóch kolejnych edycjach konkursu, staną przed szansą wygrania nagrody głównej – roweru. Zdobywcę nagrody głównej ogłosimy 29 listopada 2011 r.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!