Sprawdź się w konkursie Conti360° Cup na Master Truck

, 29 czerwca 2011, 11:07

Wymiana kół na czas, przeciąganie radiowozu, jazda do celu, ciężarowe puzzle czy piknik lotniczy – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników VII edycji Master Truck. Impreza, na którą co roku zjeżdżają najpiękniejsze ciężarówki Europy, obędzie się w dniach 15-17 lipca na lotnisku Polska Nowa Wieś koło Opola. Sponsorem międzynarodowego zlotu jest firma Continental.

Konkursy rozgrywane w ramach Master Truck zawsze budzą wiele emocji. W ubiegłym roku, po raz pierwszy w historii zlotu, zorganizowano konkurs wymiany kół na czas – Conti360° Cup. Pierwsza edycja zmagań wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających stoisko Continetnal. Zwycięzcom konkurencji wymiana koła ciężarówki zajęła tylko 86 sekund! Eliminacje do tegorocznej edycji konkursu będą odbywały się przez cały czas trwania imprezy, a finałowe starcie nastąpi w niedzielę. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsora imprezy, firmę  Continental. Każdy, kto wystartuje w konkursie nie pozostanie bez drobnego upominku.

Tak jak co roku, również podczas trwania VII edycji Master Truck, miłośnicy motoryzacji będą mogli odwiedzić stoisko firmy Continental wyposażone w mobilne serwisy sieci Conti360o, a także zapoznać się z szeroką ofertą producenta w zakresie opon ciężarowych i serwisu na drodze. Dla zwycięzcy jednej z kategorii konkursowych Continental ufundował komplet opon na oś prowadzącą lub 4 opony do samochodu osobowego.

Nowością na tegorocznym Master Truck będzie konkurs na najlepsze przebranie sprawdzający kreatywność kierowców. Uczestnicy zlotu będą mogli wziąć udział w teście wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego czy pierwszej pomocy. Na odważniejszych kierowców czeka sprawdzian siły: przenoszenie beczki, przeciąganie liny czy radiowozu. Pojawią się również zmagania sprawdzające dokładność uczestników, w tym ciężarowe puzzle, jazda do celu czy rzut piłką do beczki. Organizatorzy przygotowali również konkursy dla pań, między innymi „smakowanie oleju”.

Od lat obserwujemy rosnące zainteresowanie imprezą nie tylko wśród kierowców ciężarówek, ale także kierowców mniejszych pojazdów. Szczególnie cieszy coraz większa liczba osób biorących udział w konkursach, takich jak Conti360° Cup. Kierowcy zdają sobie sprawę, że sprawnie przeprowadzona, szybka zmiana koła na trasie jest podstawą ich bezpieczeństwa, wpływa również na ograniczenie czasu przestoju. Bezpieczeństwo to również główny cel, który przyświeca sieci serwisowej Conti360° – mówi Marcin Cywiński, Marketing i PR Continental Opony Polska.

Poza wymienionymi konkursami, w ramach Master Truck odbędą się liczne koncerty. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest muzyka zespołu Queen. Odwiedzający Master Truck będą mogli wziąć udział w Karaoke Show oraz pokazie maszyn budowlanych. Dla najmłodszych organizator również przewidział atrakcje – Master Mini Truck.  Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.  

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!