Tegoroczny Master Truck w nowej lokalizacji

4 lipca 2011, 11:55

Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck zmienia lokalizację – w tym roku, aby pojawić się na tej imprezie, trzeba dojechać do lotniska w Polskiej Nowej Wsi koło Opola, 10 km od kampusu Politechniki Opolskiej (lokalizacji poprzednich zlotów). Organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu jej ze względu na coraz większą popularność Master Truck, gdzie gromadzą się najpiękniejsze ciężarówki całej Europy.

– „Lotnisko znajduje się tylko 10 km od kampusu Politechniki Opolskiej, na którym odbywały się poprzednie edycje zlotu, więc dla dojeżdżających gości zmiana nie sprawi najmniejszego problemu” – mówi Andrzej Wachowski, główny organizator Master Truck – „Wręcz przeciwnie – mamy nadzieję, że olbrzymi parking, jaki przygotowaliśmy dla przyjezdnych będzie na bieżąco rozładowywał ruch i dzięki temu unikniemy zakorkowania miasta, jakie często towarzyszyło imprezie. Jednak parking to dopiero początek zmian i nowości jakie w tum roku będą towarzyszyły naszej imprezie” – zapowiada Wachowski.

Okazuje się, że na tegorocznym Master Trucku coś dla siebie znajdą nie tylko fani pojazdów ciężarowych, ale także miłośnicy lotnictwa – „Poza najpiękniejszymi ciężarówkami, jakich udział mamy już w 100% potwierdzony między innymi z Finlandii, Szwecji, Niemiec a nawet Norwegii, imprezie od tego roku towarzyszyć będzie prezentacja sprzętu lotniczego. A więc zaspokoimy tym samym już nie tylko potrzeby estetyczne fascynatów maszyn lądowych, lecz również fanów lotnictwa. Na wystawie będzie można podziwiać śmigłowce, samoloty i wiatrakowce a nawet polatać się szybowcem. Teren lotniska daje praktycznie nieograniczone możliwości, toteż staramy się zachęcić do udziału w imprezie także właścicieli innych niesamowitych, zmechanizowanych maszyn i urządzeń, a nade wszystko, nie odmawiamy możliwości udziału w zlocie żadnemu właścicielowi ciężarówki, choćby nie należała do tych najpiękniej stuningowanych. Miejsca starczy dla wszystkich, więc ci, którzy chcą przyjechać niech przyjeżdżają i łapią bakcyla tuningu ciężarowego. Tradycyjnie, zlot będzie obfitował w mnóstwo atrakcji, takich jak konkursy z nagrodami, koncerty i pokazy. Swoje najnowsze produkty zaprezentują także wiodący producenci z branży, toteż nikt na zlocie nie powinien się nudzić.” – zachęca organizator Master Truck.

Zlot Master Truck odbędzie się w dniach 15-17 lipca na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi koło Opola. Współrzędne miejsca imprezy to 50°37'57''N, 17°46'58E. Na zlocie zostanie zorganizowane pole namiotowe z dostępem do pryszniców, ogródek do karmienia i przewijania dla matek z małymi dziećmi oraz toaleta dla niepełnosprawnych. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej dojadą na teren zlotu autobusem linii MZK nr 8, który na czas imprezy będzie miał tam swoją pętlę.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!