MotoInnowacje 2011 – konkurs podczas 11. Targów Inter Cars

11 lipca 2011, 15:55

Ogłaszamy konkurs MotoInnowacje 2011, w którym czytelnicy portali TruckFocus.pl, MotoFocus.pl oraz goście 11. Targów Inter Cars wybiorą najbardziej innowacyjny produkt i najbardziej innowacyjne wyposażenie warsztatowe. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 31 lipca 2011 r. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy wystawcy 11. Targów Inter Cars SA które odbędą się w dniach 2-4 września na lotnisku Bemowo w Warszawie.

Konkurs MotoInnowacje 2011 wszystkim producentom da szansę dodatkowo w atrakcyjny sposób zaprezentować swoje najciekawsze produkty. Zarówno przed Targami – na dedykowanych podstronach portali MotoFocus.pl i TruckFocus.pl jak również podczas samej imprezy targowej. 

Przewidziane są dwie kategorie, w których każdy producent może wytypować maksymalnie po jednym produkcie: 

Produkt (części motoryzacyjne, oleje samochodowe, opony i pozostałe)
Wyposażenie (podnośniki, klucze, narzędzia, wyważarki, montażownice i pozostałe) 

Pierwsza tura konkursu – głosowanie Czytelników

Wszystkie produkty które zostaną zgłoszone w terminie, trafią na specjaną podstronę MotoFocus.pl/TruckFocus.pl i to Czytelnicy będą mieli wpływ na to które z nich trafią do finału, czyli głosowania, które odbędzie się w trakcie 11. Targów IC. 

Pierwsza tura potrwa od 31 lipca do 24 sierpnia. Swój głos w pierwszej turze będzie miało również jury konkursu, składające się z przedstawicieli MotoFocus oraz wybranych ekspertów Forum Motoryzacja Dla Wszystkich.

Finał podczas 11. Targów Inter Cars

Podczas 11. Targów Inter Cars odwiedzający targi będą mogli oddawać swoje głosy na produkty i narzędzia zakwalifikowane do finału. Na nominowane produkty będzie można głosować na pięciu stoiskach MotoFocus/TruckFocus, wypełniając formularze wręczane przez hostessy MotoFocus/TruckFocus oraz na stoiskach wystawców których produkty zakwalifikowały się do finału. Podczas targów nastąpi również ogłoszenie zwycięzców konkursu MotoInnowacje 2011.

Nagrody

Nagrodami dla producentów, oprócz prestiżowego wyróżnienia MotoInnowacja 2011, za zajęcie poszczególnych trzech miejsc w obu kategoriach przewidziane są bony na reklamę na portalach MotoFocus/TruckFocus. Nagrody zostaną rozlosowane także wśród losujących (niezależnie od tego, czy głosowało się na produkt który wygrał).

Warunki uczestnictwa

Każdy z wystawców 11. Targów Inter Cars może zgłosić jeden produkt w jednej kategorii, wypełniając zamieszczony niżej formularz. Powinien on zawierać nazwę produktu, kategorię w której będzie oceniany, zdjęcie i krótki opis mówiący o tym jaki problem rozwiązuje produkt, w czym pomaga warsztatowcom lub też czym się wyróżnia na tle konkurencji (z podkreśleniem innowacyjności rozwiązania, które oferuje).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Pytania na temat konkursu należy kierować pod adres email pawel.malecki@motofocus.pl  

Formularz zgłoszeniowy

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!