Baumot w Polsce

22 lipca 2011, 13:39

Od kilku miesięcy istnieje w Polsce biuro handlowe firmy Baumot, producenta filtrów cząstek stałych (DPF).

Filtr cząstek stałych Baumot pozwala zmienić kwalifikację pojazdu z Euro  1, 2, 3 na Euro 4. Oferta firmy skierowana jest głównie do autobusów i samochodów ciężarowych, które nie posiadają w wyposażeniu fabrycznym filtra cząstek stałych DPF.

Filtry cząstek stałych firmy Baumot w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu oferowanych na rynku są całkowicie bezobsługowe – pasywne, a mianowicie niema konieczności uzupełniania i dolewania żadnych płynów.

Filtr cząstek stałych Baumot posiada atest VERT i TÜV. Spełnia on zatem najwyższe wymogi. W Szwajcarii i na skalę międzynarodową. Filtry Baumot uzyskały dopuszczenie holenderskiego RDW, duńskiego DTI oraz dopuszczenie do londyńskiej „low emission zone“ zgodnie z EST.

Zasada działania tego systemu oparta jest na monolicie ceramicznym powlekanym katalitycznie. Charakterystyczne dla niego są niskie koszty utrzymania – całkowicie pasywny system z automatyczną regeneracją, nie jest wymagany żaden dodatek ani iskra elektryczna, jego funkcjonowanie jest całkowicie niezależne.

Zakres oferty firmy obejmuje rozwój, produkcję i montaż filtrów cząstek stałych do silników Diesla, a także doradztwo techniczne.

Więcej informacji na stronie www.baumot.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 29 listopada 2023, 23:27 0 0

Firma BAUMOT oraz PIRELLI są zamknięte od kilku lat, więc artykuł powinien mieć dopisek ARCHIWUM

Odpowiedz