K2 Deeper czyści głębiej

28 lipca 2011, 10:30

Dla kierowców i właścicieli firm logistycznych estetyka plandek, przyczep czy nadwozi pojazdów jest istotna ze względów wizerunkowych, mimo że ich silne zabrudzenie nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa w ruchu pojazdów. K2 wprowadza do oferty linii PRO produkt do pielęgnacji różnych materiałów – Deeper.

Deeper doskonale sprawdza się w warunkach przemysłowych, gdzie jego zastosowanie jest kluczowe dla funkcjonowania firmy, zakładu. Dwuskładnikowy alkaliczny detergent został opracowany w celu usuwania najcięższych zabrudzeń metodą bezdotykową. Szybko i efektywnie radzi sobie z najbardziej nieustępliwym brudem takim jak tłuste zacieki i osad nawarstwiony w okresie eksploatacji.

Jego właściwości czyszczące docenią spedytorzy i właściciele pojazdów ciężarowych z różnymi rodzajami zabudów, elastycznych takich jak plandeki czy sztywnych, wykonanych z laminatu (chłodnie) lub blachy (busy, cysterny).

Deeper znajduje także zastosowanie w czyszczeniu posadzek garaży, stacji obsługi i warsztatów mechanicznych, oraz jako produkt do mycia narzędzi. Cechą, którą warto podkreślić jest to, że detergent jest bezpieczny dla różnych materiałów takich jak aluminium, guma czy plastik. Ponadto Deeper nie matowi czyszczonych powierzchni.

Sposób użycia detergentu jest prosty. Przed jego wykorzystaniem należy wstrząsnąć pojemnik po czym dwie warstwy łatwo się ze sobą mieszają i w połączeniu tworzą płyn.  Następnie należy odlać potrzebną ilość płynu i rozcieńczyć produkt wodą.


Gdy Deeper jest używany z natryskiem rozpylającym należy rozcieńczyć go w proporcjach od 1:30 do 1:100. Sugeruje się natryskiwać roztwór na suchą powierzchnię i pozostawić na krótki okres przed spłukaniem przy użyciu natrysku wysokociśnieniowego. Natomiast gdy jest używany z wysokociśnieniowym natryskiem wodnym najlepiej rozcieńczyć produkt w stosunku 1:20 do 1:30. Odczekać, aż zacznie wypływać piana i przystąpić do mycia pojazdu lub innej powierzchni, płucząc następnie dużą ilością czystej wody.

Jeżeli produkt jest używany do mycia podłóg warto rozcieńczyć produkt w stosunku od 1:20 do 1:60 części. Przechodzić nad powierzchnią ręcznie albo przy użyciu automatycznej myjki do podłóg. Następnie spłukać.

Podczas mycia nadwozia lub innych powierzchni należy pamiętać, aby szybko przejść do spłukania płynu wraz z zabrudzeniami i nie dopuścić by roztwór wysechł. Dla poprawnego, skutecznego  przeprowadzania czynności mycia z użyciem optymalnej ilości środka należy postępować według instrukcji rozcieńczania w sposób bardzo staranny.

Z myślą o użytkownikach i różnym zastosowaniu produktu marki K2 PRO, Deeper dostępny jest w pojemnikach o pojemności 1, 5 i 25 kilogramów. 
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!